Prawo pracy

Zobacz do kiedy mikropożyczka

Zobacz do kiedy mikropożyczka 5000 w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało splot tarczy antykryzysowej, dzięki któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać między innymi dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia aktywności gospodarczej. Środki te da zapożyczenie 5000 złotych dla mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, tak aby ją uzyskać, a również w jaki sposób będzie później.

Dodany: 2020-05-21 | Komentarze: 0


dla kogo świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje

dla kogo świadczenie postojowe w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą liczyć na świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie przez ZUS. Czy każdy samozatrudniony otrzyma pomoc? W jakiej kwocie? Wyjaśniamy w artykule. Świadczenie postojowe na rzecz kogo? Do tej pory w toku aktualnych przepisów przedsiębiorcy,.

Dodany: 2020-05-21 | Komentarze: 0


Płaca minimalna 2020 niemcy i Leasing Pracowniczy opłacalność

Płaca minimalna 2020 niemcy i Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest jeszcze częściej stosowany poprzez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na realizowaniu poprzez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców.

Dodany: 2020-02-17 | Komentarze: 0


W dniu 1 stycznia 2019 r wchodzą w życie przepisy zmienionego

W dniu 1 stycznia 2019 r. wchodzą w życie przepisy zmienionego Kodeksu Pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych również ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach. Równocześnie zacznie obowiązywać nowe rozporządzenie określające sposób prowadzenia i obsługi dokumentacji pracowniczej, w szczególności akt osobowych, zarówno w.

Dodany: 2020-02-11 | Komentarze: 1